• trnd
  • home
  • registratie
  • Info
  • projecten
  • trndblog
  • Aanmelden Log in
trnd
5 producten die j ...

trnd

    • trnd
    • home
    • registratie
    • Info
    • projecten
    • trndblog
    • Aanmelden Log in

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Nieuw bij trnd?

    Nog geen trnd-partner? Klik dan snel hier!

    Emma • 8 jaar geleden

    5 producten die je ook voor iets héél anders kunt gebruiken

    Bij trnd zijn we de hele dag bezig met leuke, mooie en handige producten. Maar wist je dat je sommige van deze producten ook voor heel andere doeleinden kunt gebruiken? Lees het snel in onze blog van vandaag!

    Kokosnootolie: wij gebruiken kokosnootolie vooral om mee te bakken, maar je kunt het ook gewoon gebruiken als bodylotion. Resultaat: een babyzachte en heerlijk ruikende huid!

    Wodka: heb jij nog een fles wodka over na dat ene feest, maar drink je het eigenlijk nooit? Je hoeft die dure fles niet weg te gooien: je snijbloemen zullen er blij mee zijn! Een paar druppels wodka en een eetlepel suiker doen namelijk wonderen voor je boeket – de wodka werkt antibacterieel, en de suiker voedt de bloemen.

    De binnenkant van een bananenschil: de belangrijkste functie van de bananenschil is natuurlijk ervoor zorgen dat je overheerlijke banaan goed bewaard blijft, maar je kunt bananenschillen daarna ook gebruiken om dingen mooi te laten glanzen! Zo kun je bijvoorbeeld je zilveren of leren schoenen oppoetsten met de binnenkant van een bananenschil. Even nawrijven met een zachte doek en klaar is Kees!

    Wasverzachter: als we het toch hebben over dingen laten glimmen … wist je dat wasverzachter meer kan doen dan alleen je handdoeken lekker zacht maken? Het is ook een uitstekend poetsmiddel. Door een beetje wasverzachter in een emmer water te doen, laat jij je bijvoorbeeld ramen, vloeren en douche glanzen als nooit tevoren.

    Pepermuntolie: misschien gebruik je af en toe een paar druppers pepermuntolie voor in bad, je kunt er ook ongewenste huisgenoten mee wegjagen! Muizen hebben namelijk een bloedhekel aan de geur van pepermunt. Als je last hebt van deze kleine indringers, kun je wat pepermuntolie op een wattenschijfje doen en dit in de looproute van je muizen leggen. Die durven zich hier voorlopig niet meer te vertonen …

    @Iedereen: kende jij deze tips al? Heb jij nog een leuke tip voor een product dat je op meerdere manieren kunt gebruiken?

    2 Reacties

    flipper Verified • 8 jaar geleden

    Azijn is ook een wondermiddel, in de wasmachine voor onderhoud, voor kalkaanslag in het algemeen bij veel toepassingen te gebruiken van badkamer tot toilet en zelfs in de keuken, altijd wel eerst proberen op stukje dat men niet ziet zodat je eventueel geen vlekken maakt op oppervlakten die niet tegen azijn bestemd zijn.

    Emma • 8 jaar geleden

    @flipper: Bedankt voor de tip! Azijn is inderdaad een heel erg handig middel :D

    Lenne77 • 8 jaar geleden

    Heel interessant. De meeste tips kende ik niet.
    Wist je dat je met mayonaise resten van stickers kan verwijderen. Laten inwerken en proper wrijven.

    Emma • 8 jaar geleden

    @Lenne77: Dat wisten wij dan weer niet! Bedankt voor de tip :)

    Log in om een reactie te schrijven

    Nieuws

    • trnd-projecten
    • trndblog

    Algemeen

    • Wat is trnd?
    • Antwoorden op veelgestelde vragen
    • Contact

    Algemene voorwaarden

    • Gebruiks- en deelnamevoorwaarden
    • Privacy en cookiebeleid
    • Manage cookies
    • wettelijke vermeldingen
    • impressum

    Meer

    • trnd voor bedrijven
    • trnd voor de pers
    • Werken bij trnd
    trnd

    Andere taal kiezen?

    • België / Belgique

      • Belgique / français
      • België / nederlands
    • Česká republika
    • Deutschland
    • España
    • France
    • Italia
    • Magyarország
    • Nederland
    • Österreich
    • Polska
    • Portugal
    • România
    • Schweiz / Suisse

      • Schweiz / deutsch
      • Suisse / français
    • United Kingdom

    Copyright © 2026 TERRITORY Influence GmbH. Collaborative Marketing. Powered by trndsphere™